Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

'Bjoergen

Gracz
 • Liczba zawartości

  112
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana 'Bjoergen w dniu 15 Listopad

Użytkownicy przyznają 'Bjoergen punkty reputacji!

Reputacja

36 Przyzwoity

O 'Bjoergen

 • Tytuł
  Dyskutant

Ostatnie wizyty

928 wyświetleń profilu
 1. 'Bjoergen

  Hydra hitboxy

  Było i wylądowało w koszu. Ja osobiście nie miałem czasu na robienie filmików. Jeśli faktycznie masz taką możliwość to wstaw, może bomba rzuci okiem.
 2. Ok, to ode mnie jeszcze dwa pytanka. Skoro event podwójnych metinów ma być zmieniony na event 5 kamieni (tak wywnioskowałem po pierwszym filmiku u Etnika) to czy podnoszenie zostanie jakoś zoptymalizowane? Nie ukrywajmy, często przy jednym metinie potrafi czasem ściąć się zetka i przez syf typu bronie i zbroje, które blokujemy w ustawieniach nie podniesie nam jakiegoś ważnego itemku i musimy wracać na ten CH. Boje się po prostu pomyśleć co będzie przy 5 metinach - fajnie by było żeby nie doszło do sytuacji kiedy te 5 metinów bijemy 5 sekund, a drop zbieramy minutę :x I jeszcze pytanie odnośnie peleryny męstwa + - czy to nie będzie komiczne jak całe m1 i m2 będzie z latającymi mobami we wszystkie strony? Później i inne mapy tak pewnie będą wyglądać. Rozumiem, że kosztować będzie 500 SM, ale nie ukrywajmy, każdy z nas będzie chciał ją mieć i z czasem tak też będzie. Może nie do końca rozumiem działania tej pelerynki, ale według opisu ma automatycznie przywoływać moby i dawać większy zasięg. Ciekawi mnie czy efekt wizualny nie będzie taki, jakby była pełna masa botów na mapie, bo gdzie nie spojrzysz to będą biegać wszędzie moby :D Już widzę te wszystkie osoby na wierzchowcach z włączoną pelką i jak lurują całą mapę we wszystkie strony podczas jazdy :D Oczywiście nie wspomnę o tym, że spoty będą zwalone po chwili tak naprawdę :P Jeśli jej działanie ma być inne to proszę o sprostowanie, może ja czegoś do końca nie kumam :D No i jeszcze pytanko - ona będzie na stałe za 500 SM czy na określony czas?
 3. Ok to pytanko, czy na głównym serwerze zobaczymy jakieś systemy / zmiany z tej prezentacji w trakcie trwania Akademii? Czy dopiero na główny wprowadzicie te rzeczy dopiero po łączeniu? Jeśli pewne rzeczy ukazane w tej prezce pojawią się na głównym wraz ze startem Akademii, to pytanie - które? Ewentualnie, które nie, jeśli tak będzie prościej
 4. A człowiek już się napalił przed aktu, że mroźne i leśne pójdą mocno do góry po wprowadzeniu aktu.... Jak pojawiła się informacja, że przepustka będzie do zdobycia za pomocą wytworzenia, to człowiek myślał, że w końcu przepy będą schodzić w normalnych cenach (bo w sumie z czego można byłoby craftować przepe na dung 55-75 jak na rynku był przesyt mroźnych i leśnych - nie wiem jak teraz), a nie stać na shopie od dwóch tygodni No nic, szkoda.
 5. Też chciałbym wiedzieć. A dostałem info o ile jest w ogóle prawdziwe, że przepustka dropi z azraela i ripera. Nie wiem na ile to prawda, ale fajnie gdyby ktoś jasno to określił.
 6. Odnośnie broni zodiaku - czy ta dodatkowa wartość ataku, która do nich dojdzie - będzie dodatkowym boostem w szarfach? Czy nie będzie w ogóle się "absorbował" do szarfy?
 7. Rozumiem, natomiast mi chodzi o to, że albo bijesz mniej i więcej stoisz, albo bijesz więcej i mniej stoisz :D Każdy będzie miał jakiś wybór. Nie wiem czy o to na pewno chodziło ;p Ciężko mi powiedzieć jaka jest różnica między przerobioną bronią 65 a taką z umkami na 75. Jeśli jest minimalna, to bronie 75 mogą stać się bezużyteczne jeśli ktoś wbił fajne bony pvp ;p
 8. Czy to dotyczy tylko kamieni klasowych tj. wojownika, sury, szaman i njnjy? Czy do FMS włożę normalne legende powtórki, potwora, kryta itd? Co w takim razie z broniami na 75 lvl? Z tego co wiem, niektórzy też i te bronie robią na swój przedział pod UMki. Czy tam również będzie brak możliwości włożenia takich KD? (czyt. klasowych). FMS jak FMS, innej broni nikt nie zrobi pewnie do 60 lvla tak czy siak. Jeśli chodzi o 75+ tutaj też pewnie lekki dylemat dla ludzi. Bronie 75 mają znacznie wiekszy DPS niż normalnie + do tego dochodzą albo wysokie średnie (body) albo umki. Albo wkładamy zwykly kd +5 do truciaka i więcej bijemy, albo wkładamy do przerobionego bojowego KD legendy i mamy 5% odpo na klasy itd. Jednym słowem, nie zazdroszczę temu przedziałowi :D
 9. Na niskim poziomie do 60 lvl'a bronią do PVP i EXP jest np. FMS. Rozumiem, że w tym wypadku nie zablokujecie wbijania kamieni legendarnych (klasowych) do broni na 30 lvl?
 10. Przecież masz dwa rodzaje skrzynek z nakładkami... EXP i PVP.
 11. Czy to są wartości kamieni już z dodatkowym bonusem za cale koło czy do tego jeszcze mamy dodać 25% wartości bonusów? Martwi mnie trochę przepaść nawet między znakomitą alchemią, a tą, którą widzimy. Dodatkowo czy każdy z nowych systemów typu szata aury, system rękawic, riposty i dopalacze, legendarne KD itd będą dostępne od 1 lvla? Czy jest jakiś minimalny poziom, od którego można skorzystać z danego systemu.
 12. Klucze lecą też w świątyni, nie tylko na sohance. A w świątyni masz kolejne 7 respów metka, wiec... ;p
 13. Po drugie na logikę. Na chuj 75 lvl miałby się tak narażać i bić na wh na orkach, gdzie moby ma na hita?
 14. Równie dobrze to Ty mogłeś coś mieć przez co widać, że gościu nie macha mieczem. Stąd może pomysł na filmik telefonem, aby uciąć pół ekranu? :) Następnym razem odpal FRAPS'a z całym oknem clienta.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...