Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Kershi

Gracz
 • Liczba zawartości

  35
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

9 Neutralny

O Kershi

 • Tytuł
  Amator

Ostatnie wizyty

53 wyświetleń profilu
 1. Niestety trzeba się trochę z Wami zgodzić. Co z tego że bossów będzie trochę więcej, jak samych graczy będzie 10x więcej. Więc o 50% więcej bossów bijesz się z 50 graczami na resp, zamiast 5. W końcowym rozrachunku każdy zbija mniej. Ale tak czy inaczej powodzenia uczestnikom :)
 2. Szczerze to zależy jak kto robi mroźny. Jak robisz z rękawica i yang IS to nie ma szans, żeby się nie zwracał. Mi ponad połowa yang się zwraca (6-8kk leci) przy 100% yang + IS. Leci również: -rada 2.5kk -cory na łącznie ok. 4kk -zmianki + dodania ok. 2kk -lsniacy z co ok. 5-10 - 15kk+, więc średnio ok. 2kk na dungeon -kilka setek (już nie pamiętam dokładnie ile), ale około 1.5kk z tego będzie -masa innych drobiazgów czyli kamień zwierzaka/pas/skrzynia marmurów/skrzynia zwierzaka (z tymi ku) na przynajmniej 2kk co dungeon -srednio 1 małż na dungeon z golemów - 1kk+ Więc nie trzeba być asem matematycznym, żeby to policzyć: 6kk yang minimum + przedmioty co wymieniłem minimum 15kk, czyli 21kk na dungeon. Daje to nam po odjęciu ceny przepustek ponad 9-10kk na dungeon zarobku, który się robi 5min. Gdy masz mniejsze hity i robisz wolniej lecą również matowe lody po 8kk sztuka.
 3. Kershi

  [ROZWIĄZANE] HYDRA

  To ty chyba hydry nigdy nie robiłeś xD Bije sam 50kk bez ppk. Ppk zakładam na hydrę. Zostaje 7-15% masztu. Na trzeciej fali nie trzeba zbijać na hita, wystarczy czyścić cały czas maszt. Pozdr
 4. Kershi

  [ROZWIĄZANE] HYDRA

  Musisz bić 50-55k w moby żeby zrobić solo. Polecam zakładanie PPK na głowy hydry. Przebieg każdy etap: Moby->mini bossy jak jest czas(nie ma mobow przy maszcie)->glowa hydry gdy tylko się zrespi
 5. Polecam również robić od razu dwa Buffy, żeby nie obudzić się na XX lvlu i kombinować w łącznikami itp. Jednak jak Ci się nie chce to Healer ze zwiększeniem na P, dowodzeniem na P i wymaksowanym intem bardzo przyspiesza dungeony typu mroźny, leśny.
 6. Kershi

  [ROZWIĄZANE] dmg od ripka

  Z tego co mi wiadomo diament z odpornością działa na skille bossów. Poza tym nie spotkałem się z kimś kto by padał na ripie, jak już to na leśnym potrafi walnąć 21k bez lepszego eq.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...