Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
s33xb0mb

PREZENTACJA AKADEMIA VIDGAR

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

1. jak drop/exp/yang zostal zwiekszony co do serwera glownego

2. czy przepustki beda latwiej dostepne niz na serwerze glownym? ( byly problemy z tym na poczatku serwera glownego ) 

3. czasy metinow / bossow zostaly skrocone czy tak samo?

4. czy legendy maja losowy resp nadal czy przyswrocone zostaly na swoje miejsce ( zabija to ducha rywalizacji jak i potrzebe postaci pvp ) (elitarnych bossow starczy zeby szukac po calej mapie a nie legend czy tam tylko legendy z lasu )

5.  czy drop corow zostal zwiekszony? ( biorac pod uwage to ze bedzie walona mityczna prawie od razu po tygodniu serwera, tak przypuszczam moze corow byc za malo jesli ilosc jest taka sama jak na glownym serwerze, poniewaz bardzo duzo ich trzeba rowniez na mityczna alchemie ) 

6. czy bedzie wiecej respow metinow / bossow?

7. czy powstanie discord vidgarowski, mysle ze juz duzo osob na to czeka i jednak nie powinnismy sie zatrzymywac na ts3

Edytowane przez Bullcia
  • Lubię to! 1
  • +1 1

image.png.51e07c3bb65fc481aff2748c14873dd3.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smacznie się zapowiada, widzimy się przy stole. HYPERS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Bullcia napisał:

1. jak drop/exp/yang zostal zwiekszony co do serwera glownego

2. czy przepustki beda latwiej dostepne niz na serwerze glownym? ( byly problemy z tym na poczatku serwera glownego ) 

3. czasy metinow / bossow zostaly skrocone czy tak samo?

4. czy legendy maja losowy resp nadal czy przyswrocone zostaly na swoje miejsce ( zabija to ducha rywalizacji jak i potrzebe postaci pvp ) (elitarnych bossow starczy zeby szukac po calej mapie a nie legend czy tam tylko legendy z lasu )

5.  czy drop corow zostal zwiekszony? ( biorac pod uwage to ze bedzie walona mityczna prawie od razu po tygodniu serwera, tak przypuszczam moze corow byc za malo jesli ilosc jest taka sama jak na glownym serwerze, poniewaz bardzo duzo ich trzeba rowniez na mityczna alchemie ) 

6. czy bedzie wiecej respow metinow / bossow?

7. czy powstanie discord vidgarowski, mysle ze juz duzo osob na to czeka i jednak nie powinnismy sie zatrzymywac na ts3

1) Bez większych zmian ponieważ chcemy w większości bazować na eventach - dzięki temu będziemy mieli możliwość odkręcania i zakręcania przysłowiowego "kurka" jeżeli z jakimiś przedmiotami będzie problem - zależy nam na płynnym rozwoju postaci i dzięki temu będziemy mogli tego dokonać.

2) Patrz punkt pierwszy + oferty błyskawiczne z przepustkami tak jak miało to miejsce na początku serwera.

3) Bez zmian / wyjątek mapa 90+ jeżeli chodzi o bossy

4) Został przywrócony stały resp

5) Patrz punkt pierwszy 

6) Tak - będzie więcej bossów, przedstawiliśmy je w prezentacji akademii i mowa o elitach oraz o dodatkowych bossach na mapach 90 i wyżej.

7) Mamy mieszane uczucia... według mnie to rozbijanie społeczności a nie chce rozbijać informacji na wielu platformach.

8) Byliśmy blisko założenia ale ostatecznie zrezygnowaliśmy - wciąż nie jesteśmy do tego przekonani.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na głównym serwerze legendy też będą miały stały resp?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Bornur napisał:

Na głównym serwerze legendy też będą miały stały resp?

tak

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, s33xb0mb napisał:

tak

Wyczuwam płacz mackow :D

• Haha 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, s33xb0mb napisał:

tak

is bedzie taki sam jak na glownym i ceny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, topeczkakurwy napisał:

is bedzie taki sam jak na glownym i ceny?

Zmiany IS znajdziesz tutaj - reszta jest odwzorowana z głównego serwera.

FRIt21O.png

DCT8taw.png
Na mocną prośbę graczy uznaliśmy, że pierścień o czasie siedmiu dni zostanie usunięty i zastąpimy go na stałe 
czternastodniowym, pozwoli to Wam zaoszczędzić monety na inne zakupy. Nowym pierścieniem jaki czasami
umieścimy do ofert błyskawicznych będzie pierścień o czasie trzydziestu dni.

Pierścień półksiężyca 7 dni y2bhgyA.pngHm2Q0kO.png Usunięty 

Pierścień półksiężyca 14 dniy2bhgyA.pngHm2Q0kO.png kjZhdtf.png1250 Smoczych Monet

Pierścień półksiężyca 30 dni y2bhgyA.pngHm2Q0kO.png Oferty Błyskawiczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuje aby ceny itemów na shopie mozna było zmieniać bez ich ściągania i ponownego dodawania.

image.png.d46b9db25032693efa023ae1ddd745a7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Likan pojawi się na głównym wraz ze startem akademii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, banitaHWDP napisał:

Likan pojawi się na głównym wraz ze startem akademii?

W dniu 11.09.2021 o 22:19, s33xb0mb napisał:

Przed ruszeniem akademii część z tych rzeczy zostanie dodana na serwer główny - w dużym skrócie będzie to prawie wszystko poza nową klasą postaci.

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

peepoBlanket

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodacie.Mi..(-FishBota-)..??.Bo,Spacja,Mi,Nie,Dziala,A..łowic,Trzeba,,KEKW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, CiemnaStrefa napisał:

Dodacie.Mi..(-FishBota-)..??.Bo,Spacja,Mi,Nie,Dziala,A..łowic,Trzeba,,KEKW

Innym razem PeepoGlad

• Dzięki! 1
  • Smutny 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest moc

• Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będzie większa szansa na wymiksowanie perfów w przedmiotach?

• Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, Escanor napisał:

Będzie większa szansa na wymiksowanie perfów w przedmiotach?

Same szansy nie będą ruszane - zamiast tego będziecie w stanie zdobyć większą ilość zmianek.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ok, to ode mnie jeszcze dwa pytanka.

Skoro event podwójnych metinów ma być zmieniony na event 5 kamieni (tak wywnioskowałem po pierwszym filmiku u Etnika) to czy podnoszenie zostanie jakoś zoptymalizowane? Nie ukrywajmy, często przy jednym metinie potrafi czasem ściąć się zetka i przez syf typu bronie i zbroje, które blokujemy w ustawieniach nie podniesie nam jakiegoś ważnego itemku i musimy wracać na ten CH.

Boje się po prostu pomyśleć co będzie przy 5 metinach - fajnie by było żeby nie doszło do sytuacji kiedy te 5 metinów bijemy 5 sekund, a drop zbieramy minutę :x

I jeszcze pytanie odnośnie peleryny męstwa + - czy to nie będzie komiczne jak całe m1 i m2 będzie z latającymi mobami we wszystkie strony? Później i inne mapy tak pewnie będą wyglądać. Rozumiem, że kosztować będzie 500 SM, ale nie ukrywajmy, każdy z nas będzie chciał ją mieć i z czasem tak też będzie. Może nie do końca rozumiem działania tej pelerynki, ale według opisu ma automatycznie przywoływać moby i dawać większy zasięg. Ciekawi mnie czy efekt wizualny nie będzie taki, jakby była pełna masa botów na mapie, bo gdzie nie spojrzysz to będą biegać wszędzie moby :D Już widzę te wszystkie osoby na wierzchowcach z włączoną pelką i jak lurują całą mapę we wszystkie strony podczas jazdy :D Oczywiście nie wspomnę o tym, że spoty będą zwalone po chwili tak naprawdę :P Jeśli jej działanie ma być inne to proszę o sprostowanie, może ja czegoś do końca nie kumam :D No i jeszcze pytanko - ona będzie na stałe za 500 SM czy na określony czas?

Edytowane przez 'Bjoergen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, 'Bjoergen napisał:

Ok, to ode mnie jeszcze dwa pytanka.

Skoro event podwójnych metinów ma być zmieniony na event 5 kamieni (tak wywnioskowałem po pierwszym filmiku u Etnika) to czy podnoszenie zostanie jakoś zoptymalizowane? Nie ukrywajmy, często przy jednym metinie potrafi czasem ściąć się zetka i przez syf typu bronie i zbroje, które blokujemy w ustawieniach nie podniesie nam jakiegoś ważnego itemku i musimy wracać na ten CH.

Boje się po prostu pomyśleć co będzie przy 5 metinach - fajnie by było żeby nie doszło do sytuacji kiedy te 5 metinów bijemy 5 sekund, a drop zbieramy minutę :x

I jeszcze pytanie odnośnie peleryny męstwa + - czy to nie będzie komiczne jak całe m1 i m2 będzie z latającymi mobami we wszystkie strony? Później i inne mapy tak pewnie będą wyglądać. Rozumiem, że kosztować będzie 500 SM, ale nie ukrywajmy, każdy z nas będzie chciał ją mieć i czasem tak też będzie. Może nie do końca rozumiem działania tej pelerynki, ale według opisu ma automatycznie przywoływać moby i dawać większy zasięg. Ciekawi mnie czy efekt wizualny nie będzie taki, jakby była pełna masa botów na mapie, bo gdzie nie spojrzysz to będą biegać wszędzie moby :D Już widzę te wszystkie osoby na wierzchowcach z włączoną pelką i jak lurują całą mapę we wszystkie strony podczas jazdy :D Oczywiście nie wspomnę o tym, że spoty będą zwalone po chwili tak naprawdę :P Jeśli jej działanie ma być inne to proszę o sprostowanie, może ja czegoś do końca nie kumam :D No i jeszcze pytanko - ona będzie na stałe za 500 SM czy na określony czas?

Od początku serwera posiadamy element pomijania nie swoich przedmiotów więc i w takim przypadku nie będzie problemu, tutaj wzór gdy jest dokładnie 15 mietnów i zbieram przedmioty z zablokowanymi broniami, zbrojami. A co do drugiego pytania to nie jestem w stanie teraz odpowiedzieć - ale jestem w stanie zagwarantować, że gdy zauważymy jakieś problemy z powodu dodania tego przedmiotu to postaramy się coś z tym podziałać.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Anonimowy napisał:

Witam mam pytanie do administracji kto będzie reklamował akademie? @s33xb0mb @Etniczny

Większość YTberów, którzy znani są z serwerów medium - bez obaw MLADY 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 11.09.2021 o 18:27, Etniczny napisał:

Od razu zakładasz, że nie potrafimy liczyć, o tym czy tak będzie przekonasz się w grze.

7 godzin temu, s33xb0mb napisał:

Większość YTberów, którzy znani są z serwerów medium - bez obaw MLADY 

Czy gra rybakami będzie nadal opłacalna? 

Nawiązuję do tego że jakiś czas temu wystartował już projekt w którym wymaxowanie rybaka trwało 300h a na koniec administracja wolała napisać że "rybak to tylko dodatek i łowienie na 10 postaci nie może dawać nawet w 60% tyle zarobku co zwykła postać na dungach" zamiast go zbalansować.

Czy mimo nerfa który wprowadzicie na akademii, przy łowieniu powiedzmy na 6kont jesteśmy w stanie osiągnąć przynajmniej 60-70% tego co przeciętna postać "bijąca"?

• Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, velozero napisał:

przynajmniej 60-70% tego co przeciętna postać "bijąca"?

Ja bym oscylował w -60 lub -70% 

• +1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, velozero napisał:

Czy gra rybakami będzie nadal opłacalna? 

Nawiązuję do tego że jakiś czas temu wystartował już projekt w którym wymaxowanie rybaka trwało 300h a na koniec administracja wolała napisać że "rybak to tylko dodatek i łowienie na 10 postaci nie może dawać nawet w 60% tyle zarobku co zwykła postać na dungach" zamiast go zbalansować.

Czy mimo nerfa który wprowadzicie na akademii, przy łowieniu powiedzmy na 6kont jesteśmy w stanie osiągnąć przynajmniej 60-70% tego co przeciętna postać "bijąca"?

Nie, żaden rybak co gra na 10 kontach nie robi tego ręcznie, a napierdala odpalony. Jebac rybaków.

yuWI0Z7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

30% starczy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi