Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
🎤 OFICJALNY TEAM SPEAK SERWERA: vidgar.net-speak.pl 🎤
🎥 SOBOTA 18.09.2021 - 18:00 - NOWY ODCINEK I POST NA FB ZWIĄZANY Z AKADEMIA SERWERA 🎥
VinylKappa

Złote noobki Vidgara

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Awantura napisał:

Nie polecam deali z maślakiem, wszedł w świat, o którym nie ma pojęcia.

scam1.jpg.d2e2305b9d2d75b4289d12eae5ec5bbd.jpg

scam2.jpg.0f3c3705a69a18cde2cf91083636f7b5.jpg

scam3.jpg.26afb052ba510501bd8e03bac1173ac8.jpg

Wydział kryminalny odpowiada! : Jak coś ten wyżej ma najebane w bani xD Minuty chce przez metina kupic ;/ 

Screenshot_14.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak się kończy targowanie

xd.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gsy i Totalna Dominacja mapy 115

YkU3bbP.jpeg

• Haha 3
  • Zmieszany 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, fadsfssarf napisał:

Gsy i Totalna Dominacja mapy 115

YkU3bbP.jpeg

gdzie jest napisane coś o dominacji? weź się do szkółki na poprawki wróć bo z polskiego przejebałeś

• +1 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kolega zapomnial dodac swojej czesci rozmowy jak cos tam pierdoli ze na mape 115 mozna popatrzec i tylko on jest takim koxem zeby tam chodzic i jest one man army, gz ubicia 2 bossow raz przez przypadek oraz polecam dalej okradac ludzi tylko ze teraz robisz to na swoich warunkach bo awansowales na vice lidera 
ps. dla nie wiedzacych Kolega DrMielon zostal wyjebany z VooDoo za podpierdalanie ulepow na lewo do kiermany zostal na tym przylapany oraz informacja zostala potwierdzona przez administracje, jak widac kolega sie dalej nie nauczyl bo razem ze swoim uposledzonym kolega wyrzutkiem aka Reavennem siedza na tsie destru werbuja ludzi wysylaja innych ludzi ktorzy nie maja przejebane za swoje pyskowanie do innych gildii zeby zrobic pakt anty ostre bo inaczej nie moga nic urwac ani nic zaznaczyc i ulepy wydropione gildyjnie ida ladnie w rece zlodziejaszka ktory rozdaje ulepy tak ze rozkazuje komus ulepszyc to i to po czym dana osoba ma zrobic streama z ulepszania bo DrZlodziejson nie ufa ze nikt zlodzieja nie okradnie a sam sobie ulepsza itemy bez wiedzny innych 
pzdr dla cb DrZlodziejson
5woF64n.png

Edytowane przez AK47

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
50 minut temu, AK47 napisał:

Kolega zapomnial dodac swojej czesci rozmowy jak cos tam pierdoli ze na mape 115 mozna popatrzec i tylko on jest takim koxem zeby tam chodzic i jest one man army, gz ubicia 2 bossow raz przez przypadek oraz polecam dalej okradac ludzi tylko ze teraz robisz to na swoich warunkach bo awansowales na vice lidera 
ps. dla nie wiedzacych Kolega DrMielon zostal wyjebany z VooDoo za podpierdalanie ulepow na lewo do kiermany zostal na tym przylapany oraz informacja zostala potwierdzona przez administracje, jak widac kolega sie dalej nie nauczyl bo razem ze swoim uposledzonym kolega wyrzutkiem aka Reavennem siedza na tsie destru werbuja ludzi wysylaja innych ludzi ktorzy nie maja przejebane za swoje pyskowanie do innych gildii zeby zrobic pakt anty ostre bo inaczej nie moga nic urwac ani nic zaznaczyc i ulepy wydropione gildyjnie ida ladnie w rece zlodziejaszka ktory rozdaje ulepy tak ze rozkazuje komus ulepszyc to i to po czym dana osoba ma zrobic streama z ulepszania bo DrZlodziejson nie ufa ze nikt zlodzieja nie okradnie a sam sobie ulepsza itemy bez wiedzny innych 
pzdr dla cb DrZlodziejson
5woF64n.png

Wszystko fajnie ale jak na pajaca przystało gowno wiesz deroldzik Ci napierdolil smutów potwierdzone przez adminstracje chyba to ze pare osobom sie nie podobalo ze nie chcialem z gildii kupic ulep gildyjnych za 2 razy drozej niz na miescie bo wawrzynek potrzebowal pieniazkow zeby swojego gownianego wawrzynka ulepszyc wiec rozbawiasz mnie lysy dzbanie a co do ulepszania to nie ja ani Raven nie jestesmy liderami gildii Destru więc jesli pierdolisz takie smuty  to najpierw dopytaj sie czyje to sa zasady ulepszania a co do złodzieji to sam przyjales zlodzieja do swojej gildii pozdro dla pajaca znajaka aka ochichua wiec polecam zamknac morde bo znowu pierdolisz smuty jak na poczatku serwera 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, [email protected] napisał:

Wszystko fajnie ale jak na pajaca przystało gowno wiesz deroldzik Ci napierdolil smutów potwierdzone przez adminstracje chyba to ze pare osobom sie nie podobalo ze nie chcialem z gildii kupic ulep gildyjnych za 2 razy drozej niz na miescie bo wawrzynek potrzebowal pieniazkow zeby swojego gownianego wawrzynka ulepszyc wiec rozbawiasz mnie lysy dzbanie a co do ulepszania to nie ja ani Raven nie jestesmy liderami gildii Destru więc jesli pierdolisz takie smuty  to najpierw dopytaj sie czyje to sa zasady ulepszania a co do złodzieji to sam przyjales zlodzieja do swojej gildii pozdro dla pajaca znajaka aka ochichua wiec polecam zamknac morde bo znowu pierdolisz smuty jak na poczatku serwera 

pokaz mi znajaka w gildii to porozmawiamy ;) + twoje zdanie nikogo nie interesuje poza twoimi imbecylami typu reavenn a raczej ufam swojemu zrodlu informacji niz zlodziejowi + nawet jesli chihihua bylby u mnie w gildii to pytanie, w jakiej gildii latal od pol roku? swoj do swego ciagnie co

Edytowane przez AK47

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, AK47 napisał:

pokaz mi znajaka w gildii to porozmawiamy ;) + twoje zdanie nikogo nie interesuje poza twoimi imbecylami typu reavenn

Odezwał sie chlop wyjebane z ostrych haha caly serwer Ciebie ma gleboko gdzies jak legenda głosi lec pilnowac bery w m1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez AK47

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, [email protected] napisał:

Odezwał sie chlop wyjebane z ostrych haha caly serwer Ciebie ma gleboko gdzies jak legenda głosi lec pilnowac bery w m1

Skladnia zdania na poziomie reavenna ktory jedyne czym sie moze wybronic to tym ze mieszka w uk i nie uzywa jezyka polskiego w chuju mam opinie innych pionkow na serverze w momencie kiedy wiem ze cos tam znacze w swiecie metina i nie jestem bambikiem bez zasad ;) 

@Salivan wypowiedz sie na temat wyjebania bo jak widac kolega ma info od jezusa iz gdyz wydaje mi sie ze giga mnie wyjebales z gildii 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

JYct7KX.png

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
46 minut temu, [email protected] napisał:

Wszystko fajnie ale jak na pajaca przystało gowno wiesz deroldzik Ci napierdolil smutów potwierdzone przez adminstracje chyba to ze pare osobom sie nie podobalo ze nie chcialem z gildii kupic ulep gildyjnych za 2 razy drozej niz na miescie bo wawrzynek potrzebowal pieniazkow zeby swojego gownianego wawrzynka ulepszyc wiec rozbawiasz mnie

cooooooo? a w tej bajce były smoki? przypomnieć Ci MrZłodziej jak wyglądała sytuacja? biłeś sobie benka z jakimś tam typem z VooDoo, co do tego typa było podejrzenie ze podpierdala i poszedł ticket na tą osobę. Po kilku dniach w odpowiedzi dostaliśmy, że Tobie poleciała ulepa, której nie oddales, a nie jemu :) a wiec zostałeś wyjebany z VooDoo, za niedostosowanie się do panujących tam zasad - mówiąc inaczej jesteś złodziejem, więc przytaczanie coś o Wawrzynie i kupowaniu ulep w gildii, gdzie na tamten moment nie były sprzedawane, jest żałosne. Ego Ci do góry trochę wyjebało. Tyle ode mnie :))

XDDDDDDDDDDD.png

Edytowane przez AceJJ
  • Dzięki! 2
  • Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bestia z Bimbimbam i przyjaciele nie zostali wyjebani z mojego klanu tylko odeszli z własnej woli, chcieli grać we własnym gieesiarskim gronie, co uszanowałem i rozeszliśmy się w normalnych relacjach.

• Haha 1
  • Smutny 1

DA SIE? DA SIE!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ps można do paktu?

DA SIE? DA SIE!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Salivan napisał:

Ps można do paktu?

nie wiem czy sie oplaca alex bo bedziesz musial robic streama jak ulepszasz ostrze mroku na +7 2x krysztalem za 3zl dla MrMielona

• Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś jak potężna megagildia grała to każdy cicho siedział bo wiedzieli who is who a teraz takie dymy japier

• Lubię to! 1
  • +1 7
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Beka jak dorosłe chłopy się kłócą o kryształki i książki z metina, bierzecie jakis zjebow do gildi ktorzy kradna to co sie dziwic ze jest kwas. Grajcie w mniejszym ale za to zaufanym gronie i nie bedzie problemu

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Pawlov napisał:

Beka jak dorosłe chłopy się kłócą o kryształki i książki z metina, bierzecie jakis zjebow do gildi ktorzy kradna to co sie dziwic ze jest kwas. Grajcie w mniejszym ale za to zaufanym gronie i nie bedzie problemu

przepraszam ale mniej niz 4 osoby juz sie miec nie da na tego typu serverze ale napewno zastopuje tej masowce!

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dr.Mielon to zjeb to jest potwierdzone info chlop podobno sika na siedzaco monkaW

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
W dniu 8.07.2021 o 10:41, AceJJ napisał:

cooooooo? a w tej bajce były smoki? przypomnieć Ci MrZłodziej jak wyglądała sytuacja? biłeś sobie benka z jakimś tam typem z VooDoo, co do tego typa było podejrzenie ze podpierdala i poszedł ticket na tą osobę. Po kilku dniach w odpowiedzi dostaliśmy, że Tobie poleciała ulepa, której nie oddales, a nie jemu :) a wiec zostałeś wyjebany z VooDoo, za niedostosowanie się do panujących tam zasad - mówiąc inaczej jesteś złodziejem, więc przytaczanie coś o Wawrzynie i kupowaniu ulep w gildii, gdzie na tamten moment nie były sprzedawane, jest żałosne. Ego Ci do góry trochę wyjebało. Tyle ode mnie :))

XDDDDDDDDDDD.png

Zabawnie ciekawe kto mi proponował żebym kupił ulepy gildyjne na kanale głównym na ts pozdro dla dzbana 😂😂😂 nadal wyrywaj rozmowy z kontekstu pajacu 

Edytowane przez [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi